Torba letnia biała - Fastrygowana tasiemka

Torba THE M SUMMER 100% Bawełna

Obowiązkowa torba na Lato 2016. Nie jest zwykłą płócienną torbą na zakupy. Jest rewelacyjnym eko zamiennikiem dla torebek codziennych ze sztucznych materiałów. Uszyta w całości z bawełny. Zewnętrzna warstwa to grube bawełniane płótno canvas. Wewnątrz różne rodzaje podszewek, w zależności od modelu. Uchwyt to stylowy sznur bawełniany. Dodatkowo torba jest dekorowana niedużym wiszącym serduchem i ozdobami z bawełnianej dzianiny. Torba jest duża i pojemna. Jest bardzo uniwersalna. Pasuje niemal do każdej stylizacji. Każda kobieta znajdzie w niej coś dla siebie.

Model Fastrygowana tasiemka ma z przodu przyszyte duże serce w paseczki a z boku mniejsze bawełniane wypełniane serduszko i dekorację z bawełnianego sznureczka. Tasiemka jest koloru białego z czarną fastrygą.

Torba jest jednokomorowa. Z zewnątrz naszywane 2 kieszonki jednakowych rozmiarów. W środku 2 kieszonki. Mniejsza, idealna na telefon, druga większa bardzo funkcjonalna.

Torba nie ma zamka, jest ściągana na górze bawełnianym sznureczkiem w tunelu.

Wymiary:

Wysokość – 54 cm

Szerokość – 43 cm

Wysokość uchwytów – 30 cm

Torbę łatwo utrzymać w czystości pomimo tego, że są białe elementy, ponieważ można ją w całości prać w pralce najlepiej w 30 stopniach.

cena:
159.00 zł
129.00 zł
Obniżka o 19%
ilość:

Nie znalazłaś rozmiaru dla siebie?

skontaktuj się z nami

Pozostałe produkty w tej kategorii