Komplet do przedszkola - Ulica

W zestawie są: Kołderka, Podusia Chmurka i Pokrowiec.

Wymiary: Długość kołderki 220cm, Szerokość kołderki 80cm (+-2cm)

                Wysokość podusi 38cm, Szerokość 55cm (+-2cm)

                Długość pokrowca 58cm, Średnica 24cm (+-2cm)

Komplet, który oferujemy jest idealnym zamiennikiem ciężkich kołder oraz dużych nieporęcznych kocy, które były odwiecznym problemem Pań pracujących w przedszkolu. Kołderka jest długa na tyle, żeby dziecko na niej leżało i było wygodnie przykryte. Może się również bez problemu samodzielnie odkryć. Może być również wykorzystywany jako pościel do łóżeczka. Jest świetny na podróż. Bardzo poręczny do przewożenia, ponieważ jest zapakowany do bawełnianego woreczka, pasującego do kompletu.

Komplecik jest genialnym pomysłem na prezent dla maluszka. Każdy przedszkolak ucieszy się z możliwości spania wśród ulubionych samochodzików, koparek, laleczek lub księżniczek.

Na pokrowcu naszyta jest taśma bawełniana do wypisania danych naszej pociechy. Taka sama taśma wszyta jest do kołderki

Zewnętrzna warstwa kołderki i podusi to wysokiej jakości 100% bawełna. Wewnątrz jest wypełniona warstwą ociepliny 150g, żeby przedszkolakowi nie było ani za ciepło, ani za zimno. Wypełnienie podusi to podwójna warstwa ociepliny 200g.

Wszyte do podusi kolorowe tasiemki i pomponiki umilają dziecku zasypianie.

Komplet jest bardzo wygodny w utrzymaniu czystości. Wszystko można wyprać w pralce w max 40 stopniach. Bardzo szybko schnie.

Po zakupie proszę o informację, który model Państwo wybraliście. Można to zawrzeć w formularzu zakupu.

Jeśli życzycie sobie Państwo inny wymiar kołderki lub podusi albo chcieliby Państwo zapytać o zamówienie indywidualne, prosimy o kontakt. Postaramy się sprostać Państwa wymaganiom.

Zapraszamy do świata Kropki w Paski.


cena:
109.00 zł
ilość:

Nie znalazłaś rozmiaru dla siebie?

skontaktuj się z nami

Pozostałe produkty w tej kategorii